Доставка

Доставка по Києву

Вартість доставки товару по Києву становить 300 грн. 
Вартість доставки по Київській області становить 15 грн. / км (в один бік).
При відсутності працюючого ліфта вартість підйому визначається менеджером в залежності від габаритів, маси і складності товару.
Власний склад і наявність автопарку дозволяють забезпечити доставку в будь-який зручний для Вас час.
Менеджери супроводжують замовлення з моменту оформлення на сайті до доставки за вказаною адресою. У разі будь-яких проблем, що виникають, вони вирішать їх з максимальною швидкістю.
Наші співробітники оперативно доставлять замовлення за вказаною Вами адресою у зручний для Вас час і продемонструють цілісність і комплектність товару, а також оформлять всі необхідні документи.


Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється кур'єрськими службами-перевізниками, вартість послуг яких оплачується замовником в момент отримання товару на складі вантажоперевізника. Вашій увазі пропонується швидка, зручна і безпечна доставка товару наступними кур'єрськими службами:
1) Ін-Тайм (представництва, графік роботи, тарифи Ви можете подивитися на сайті www.intime.ua);
2) Нова Пошта (представництва, графік роботи, тарифи Ви можете подивитися на сайті www.novaposhta.ua);
3) Делівері (представництва, графік роботи, тарифи Ви можете подивитися на сайті www.delivery-auto.com) і т.д.
Відправка товару можлива з послугою післяплати. Це означає, що оплата вартості товару відбувається в момент його прибуття на склад в місті одержувача після його перевірки на цілісність і справність у присутності представника вантажоперевізника.