Гарантія

На які товари надається гарантія?


На всі товари, представлені в нашому магазині, надається офіційна гарантія на термін від 12 до 60 місяців в залежності від сервісної політики виробника обладнання. Підтвердженням гарантійних зобов'язань служить гарантійний талон виробника. Будь ласка, перевірте комплектність і відсутність дефектів у товарі при його отриманні (комплектність визначається описом виробу або посібником з його експлуатації).


Куди звертатися за гарантійним обслуговуванням?


Гарантійним обслуговуванням займаються сервісні центри, авторизовані виробниками. Адреси та телефони сервісних центрів ви можете знайти на гарантійному талоні. Право на безкоштовне гарантійне обслуговування дає гарантійний талон, в якому зазначаються: модель; серійний номер; гарантійний термін; дата продажу товару. Будь ласка, зберігайте його протягом усього терміну експлуатації. Термін ремонту визначається авторизованим СЦ виробника.


Компанія «ІНТЕРКЛІМАТ» проводить сервісне обслуговування та ремонт побутових і промислових систем кондиціонування і вентиляції будь-якої складності. Замовляючи сервісне обслуговування або ремонт в компанії «ІНТЕРКЛІМАТ», Ви можете бути впевнені, що ремонтом Вашого кондиціонера займуться тільки професіонали, які пройшли спеціальне навчання.


Якщо Вас цікавить сервісне обслуговування або ремонт чілерів, фанкойлів, VRV або VRF систем, то телефонуйте нам за будь-яким із зазначених телефонів. Наш інженер після знайомства з технічним завданням зможе скласти точну вартість робіт. Звертаємо Вашу увагу, що в деяких випадках для точної оцінки вартості послуг може знадобитися виїзд інженера на об'єкт.