Обмін або повернення

Я можу обміняти або повернути товар?


Так, ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки. Це право гарантує вам Закон України "Про захист прав споживача". Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка, переконайтеся що:

- товар не був у вжитку;

- товар не має слідів використання: слідів монтажу, подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не піддавалося змінам і т. д.;

- товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;

- збережені всі ярлики і заводське маркування.

Обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку авторизованого сервісного центру про те, що перераховані вище умови повернення обладнання не порушені, а також за наявності товарного чеку.Де і як можна зробити обмін або повернення?


Звертаємо Вашу увагу! Перш ніж зробити обмін або повернення товару необхідно зв'язатися з менеджером по тел: (044) 229-88-57. Обміняти або повернути товар можна в нашому офісі за адресою: м. Київ, вул. Керченська 4, c понеділка по п'ятницю з 12-00 до 17-30. При поверненні товару потрібно мати при собі паспорт. Ми повернемо гроші в день повернення товару або, в разі відсутності грошей у касі, не пізніше, ніж через 7 днів з дати повернення товару. Якщо Ви живете не в Києві, то можете відправити товар назад за допомогою вантажоперевізника "Нова Пошта". В цьому випадку всі транспортні витрати по пересиланню товара оплачуються за рахунок покупця. Обмін і повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця протягом 14 днів з дня продажу за умови збереження товарного вигляду купленого устаткування, упаковки, документів, що підтверджують факт покупки.